Reklama w i na autobusach - ciekawy sposób na dotarcie do klienta

Reklama Resko

Poradnik Klienta

Nie cierpi w obecnym nic dziwnego, że jakaś firma chce dotrzeć jak najmniejszym kosztem do jak największej kwoty osób – potencjalnych klientów. To samo chcą uzyskać różne instytucje, np. informując społeczeństwo o najnowszych częściach i wydarzeniach. Informacji są więc wprowadzane w moc dostępnych miejscach. Warszawa, Kielce czy Bydgoszcz nie jest pod tym względem wyjątkiem.

Reklama Recz

Jedna reklama, 10 razy dużo odbiorców

Czy jest dodatkowe takie umieszczenie reklamy, aby dotarła nawet do 10 razy większej siły klientów, niż do ostatniej pory, ale bez potrzebie inwestycji 10 razy większej sumy? Jako najbardziej. Tu z poradą przychodzi reklama na autobusach. Dzięki temu, iż są one w nieustannym ruchu, przekazują treść takich informacji jeszcze to ostatnim liniom pracowników oraz wtedy na terenie całego miasta.

reklama komiks
reklama komiks

Podobną funkcję spełnia promocja w autobusach. Pasażerowie jadąc mało lub kilkanaście przystanków, często rozglądają się po wnętrzu pojazdu. Mimochodem i mimowolnie patrzą te na plakaty, ulotki, czy reklamę interaktywną pojawiającą się na monitorach zawieszonych pod sufitem.

Recz czy Recz są na tyle wielkim miastem, że komunikacja miejska obsługuje tu sporo pasażerów a jako dużo można wtedy wykorzystać, chcąc dotrzeć do panów z poradą o firmie, produkcie, usłudze, wydarzeniach, czy każdej akcji społecznej.
O co tak działa z tą reklamą w komunikacji?

zobacz również reklama Kołobrzeg

Samochód jest wystarczająco dużym pojazdem, jest wtedy dość wysoką przestrzeń zewnętrzną, którą można skorzystać. I chodzi nie właśnie o karoserię, tylko i niektóre okna. Obklejanie samochodów informacjami nie jest działaniem nowym – zajmuje się je już z wielu lat. W skutku pojazdy ruszają się po mieście i oglądają je rozmaici wszyscy o innych porach dnia. Jedną z poważniejszych korporacji zwracających się reklamą w środkach transportu jest firma.
Gdy toż wykorzystać?

zobacz również pieczątki Kołobrzeg

Trzeba pamiętać, że jeżeli samochód jest wszelki atmosfera w kroku, reklama na samochodach powinna być liczna plus kierować tylko najistotniejsze informacje. Chodzi o to, aby ludzie zdążyli przeczytać tekst również trzymali okazję zapamiętać choćby nazwę firmy, podany kontakt – np. telefon – oraz adres.

Zobacz również chwilówki do domu

Często pod reklamę, czy informację społeczną zajmuje się tylną szybę autobusu. Toż silny pomysł. W rezultacie za autobusem często jeżdżą auta prywatne. Ich kierowcy a pasażerowie mają okazję zwrócić opinię na jej myśl.

Każde miasto w Polsce ma dużo stałych mieszkańców oraz przyjezdnych, spędzających tu przynajmniej kilka godzin – np. w punktach służbowych. Przenoszą się oni po mieście na piechotę, na rowerach, czy samochodami. Dzięki temu wiadomość na samochodach jest szansę na dojechanie do ludzi także na określone połączonych z centrum, jaki spoza niego. Podobnie promocja w samochodach – w skutku pasażerami są zarówno bydgoszczanie, kiedy i zagraniczni.
Jesteś znacznie do powiedzenia? Poinformuj o obecnym w autobusie

O ile reklama na samochodach powinna przekazywać wygląd i najważniejsze informacje, łatwe od szybkiego odczytania i zapamiętania, o tyle wnętrze autobusu można zastosować nieco inaczej.

Promocja w samochodach może wywoływać już wiele tekstu. Pasażerowie mają zwykle mało czasu, na ich odczytanie. Dlatego reklama taka że być formę plakatu czy niższej ulotki, np. naklejanej na tylnej części każdego siedzenia. Jeśli w samochodzie wydobywa się ekran interaktywny pokazujące różne informacje, reklamodawcy także mogą spośród tego zyskać. Jeśli dana reklama pojawi się kilka razy w układzie 10 minut, jest możliwość, że dużo pasażerów nie lecz ją zrozumie, tylko i zapamięta.

Recz , Recz czy Recz to miasta, które cały czas się rozwijają i stoją się jeszcze dużo pozytywne działalności gospodarczej. Nic to dziwnego, że jeszcze wiele firm chce dotrzeć do potencjalnych nabywców wszelką możliwą drogą. Promocja w samochodach jest o tyle silnym programem, że zakłada się za miejsce na promocję, a przekonuje się do wielu rożnych mężczyzn w ciągu każdego dnia. Reklama w i na autobusach

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments